

13 050 ₴
Акумуляторна LiFePO4 батарея FEG-12100-1 ємністю 100А·год та робочою напругою 12.8В. Інтегрований моніторинг для отримання даних про акумулятор в реальному часі в мобільному додатку по Bluetooth.
Бренд: Full Energy
LiFePO4 акумулятор
Літій-залізо-фосфатний акумулятор FEG-12100-1 виконаний у герметичному корпусі та виготовлений за технологією LiFePO4. Стабільна хімічна структура гарантує тривалий термін служби, високу продуктивність, термічну стабільність, стійкість до перевантаження та перерозрядження, мінімальні втрати енергії. LiFePO4 акумулятори не мають ефекту пам'яті, не вимагають обслуговування, екологічно чисті, надзвичайно безпечні, їх можна встановлювати у житлових приміщеннях.
Технічні характеристики акумулятора FEG-12100-1
Мобільний додаток для LiFePO4 акумуляторів
Вбудований Bluetooth-модуль забезпечує взаємодію з акумулятором через мобільний додаток Xiaoxiang BMS (Android / iOS). Основні функції та переваги програми:
Сфера застосування
Акумулятор FEG-12100-1 має широкий спектр застосування завдяки своїм унікальним характеристикам. Ось кілька основних областей використання:
Переваги використання акумуляторів FEG-12100-1
Зверніть увагу! Заряджання акумуляторів LiFePO4 звичайними зарядними пристроями, які не призначені для цього типу акумуляторів, не рекомендується. Використовуйте зарядний пристрій, який призначений спеціально для LiFePO4 акумуляторів! Використання несумісного зарядного пристрою може анулювати гарантію на акумулятор.
Поради щодо догляду за акумуляторами
Під час періодів відсутності відключень електроенергії, надзвичайно важливо дотримуватися кількох ключових правил для запобігання виходу з ладу акумуляторів і збереження їх ємності.
Вимоги для систем "інвертор (безперебійник) + акумулятор":
Свінцево-кислотні акумулятори (FEP-FEL):
Повністю заряджайте акумулятор і від'єднуйте його клеми від джерела живлення.
Раз на 3-4 місяці підключайте клеми назад і проводьте зарядку протягом 12 годин. Після завершення знову від'єднуйте клеми.
Літій-залізо-фосфатні акумулятори (FEG):
Раз на 3-4 місяці розряджайте батарею до рівня 20-30% від її ємності, після чого заряджайте її до рівня 80-90%.
Ці прості рекомендації допоможуть значно продовжити термін служби акумуляторів і уникнути втрати їх ємності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга | 12.8 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальний струм розряду АКБ, А | 100 |
| Максимальний струм заряду АКБ, А | 50 |
| Рекомендований струм заряду АКБ, А | 25 |
| Функціональні особливості | Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 171 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Вага | 10.5 кг |