




1 669 ₴
Ajax DoorProtect S Jeweller white — бездротовий датчик відкриття з лінійки Superior для проєктного використання, що сповіщає про перші ознаки вторгнення в приміщення внаслідок злому дверей або вікна. Призначений для використання всередині приміщень. Усередині датчика розташовано 2 геркони, тому магніти можна встановлювати з будь-якого боку. Забезпечує дальність зв'язку з Hub-ом до 1200 м за радіопротоколом Jeweller, робочі частоти 868,0-868,6 МГц. Встановлюється на всі типи дверей, зокрема на металеву основу. Поставляється в комплекті з двома магнітами: великий встановлюється на відстані до 2 см, малий - до 1 см; живлення 3В від батареї CR123A. Ajax DoorProtect S Jeweller сумісний з хабами Ajax, ретрансляторами, ocBridge Plus, uartBridge.
Superior - це лінійка бездротових пристроїв Ajax для проєктного використання. Ще більше функцій, передове залізо, максимальна надійність, відповідність найсуворішим стандартам безпеки та доступ тільки для акредитованих партнерів.
Нова лінійка не тільки відповідає міжнародним стандартам, але має всі необхідні локальні сертифікації. Професіонали можуть встановлювати пристрої Ajax Superior відповідно до таких стандартів:
Також пристрої мають такі міжнародні сертифікації: EN 50131 (Grade 2), RED, RoHS, EMC, LVD.
Функціональні можливості Ajax DoorProtect S Jeweller white
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP50 |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | бездротовий датчик відчинення |
| Лінійка продуктів | Superior |
| Канали зв'язку | Технологія зв'язку Jeweller |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Дальність зв'язку з централлю / приймачем, м | 1200 (відкритий простір) |
| Чутливий елемент | 2 геркони |
| Тампер | є |
| Живлення | батарея CR123A |
| Напруга живлення / джерело живлення | 1 батарея CR123A, 3 В |
| Режим тривоги, мм | 20 |
| Черговий режим, мм | 10 |
| Колір | білий матовий |
| Гарантія, міс | 24 |