

3 285 ₴
10-портовий керований PoE комутатор DH-CS4010-8ET-110 з 8 портами РоЕ, які можуть визначати і подавати живлення пристроям на базі стандарту IEEE 802.3af/at, Hi-PoE (Wi-Fi точка доступу, IP-телефон, IP-камера та ін.).
Бренд: Dahua
ЩО ТАКЕ PoE
Power over Ethernet (PoE) - живлення через Ethernet - оптимізує встановлення таких мережевих пристроїв, як: IP-телефон, бездротова точка доступу або IP-камера. Живлення за допомогою Ethernet скорочує час і вартість встановлення багатьох мережевих пристроїв.
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ КОМУТАТОР DH-CS4010-8ET-110
Комутатори можуть бути використані для організації мережі: в лікарнях, школах, виробничих та медичних закладах, аеропортах і в інших громадських і домашніх мережах. Як правило, такі пристрої, як IP-камера, IP-телефон, Wi-Fi точка доступу встановлюються в місцях, які не забезпечені підведенням електроживлення високої напруги 220В. У таких випадках зручно, економічно вигідно і безпечно використовувати PoE-комутатори.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОМУТАТОРА DH-CS4010-8ET-110
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комутатора | Керований рівня 2 |
| Загальна кількість портів | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Живлення: | 53В DC, 1.22 A |
| Потужність споживання | 4-63 Вт |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 190 x 106 x 30 мм |
| Вага | 500 |
| Гарантія, м | 24 |