
2 749 ₴
Дротовий ІЧ-датчик руху Ajax MotionProtect Plus Fibra black з мікрохвильовим сенсором для системи охоронної сигналізації.
Компанія-виробник Ajax.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Даний датчик призначений для виявлення руху людини в приміщенні, що охороняється. Використовується в приватних домоволодіннях, офісах, бізнес-центрах, готелях, магазинах, супермаркетах, складських комплексах та інших підприємствах.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДАТЧИКА Ajax MotionProtect Plus Fibra black
НАДІЙНІСТЬ
ВСТАНОВЛЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP50 |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Мережа 24В |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Способи установки | Всередині приміщень |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | датчик ручу |
| Тип детекції | виявлення руху |
| Тип підключення | дротове |
| Дальність зв'язку з централлю / приймачем, м | 2000 |
| Дальність / площа дії | 12 м |
| Кут детекції | 88.5°/80° |
| Чутливий елемент | PIR-сенсор, мікрохвильовий сенсор |
| Імунітет від домашніх тварин | є |
| Тампер | є |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 24 В від централі |
| Висота монтажу, м | 2.4 |
| Колір | чорний |
| Вид виконання | у пластиковому корпусі |
| Вага, г | 96 |