







38 016 ₴
Портативна зарядна станція Sako Alpha-ESS-1000W/2KWh - це інтегрована система резервного живлення потужністю до 1000 Вт та енергоємністю 2009.6 Вт·год. Пристрій поєднує функції інвертора та зарядної станції, дозволяючи одночасно підключати та заряджати до шести різних пристроїв через виходи AC, DC та USB. Вбудований LiFePO4-акумулятор та контролер заряду розміщені в єдиному корпусі, що забезпечує компактність, зручність встановлення та експлуатації.
Призначення
Портативна зарядна станція Sako Alpha-ESS-1000W/2KWh потужністю 1000 Вт призначена для автономного живлення гаджетів (смартфонів, ноутбуків, дронів), освітлення, роутерів, а також малопотужних побутових приладів під час відключень електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку та в місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей.
Функціональні особливості
Технічні характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Sako |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 243 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 19.5 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | зарядний пристрій + батарея |
| Заряджається | від мережі, сонячної панелі |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Вихідна напруга, В | 5, 12, 185-230 |
| Вихідний струм, А | 1, 2.5 |
| Форма вихідної напруги | чиста синусоїда |
| Кількість USB портів | 1x Type A, 1x Type C |
| Функціональні особливості | з дісплеєм |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +50 |