









6 897 ₴
6 552,15 ₴
Промисловий медіаконвертер E-LINK LNK-IMCRS1100-SFP для перетворення сигналів Ethernet (10/100Base-T) та послідовних інтерфейсів RS232/RS485/RS422 на оптичний сигнал, з великою дальністю передачі оптичного сигналу (до 80 км), залежно від типу підключеного SFP-модуля (купується окремо).
Застосування:
Ключові властивості та можливості:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | E-LINK |
| Вага | 250 г |
| Живлення | 12-48 В |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип пристрою | Медіаконвертер |
| Кількість портів | 3 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 95 / 70 / 30 мм |
| Робоча температура | -40 °C ~ +75 °C |
| Живлення пристрою | DC 12-48 В |
| Дальність передачі | До 80 км через оптоволокно, до 1000 м через RS485/422, до 15 м через RS232 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1x RJ45 (10/100M) |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3az, IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| SFP-порти | 1 SFP |