









8 016 ₴
Комплект, що складається з відеодомофона 7" Light Vision AMSTERDAM FHD Grey, відеопанелі 2Mp Light Vision RIO FHD Grey та електромеханічного замка Trinix TRX Fass Steel – це готове рішення для організації контрольованого входу. Набір дозволяє бачити та спілкуватися з відвідувачем, а також дистанційно відчиняти двері з монітора. Це надійне та просте рішення для квартир, приватних будинків та офісів, де потрібен базовий контроль доступу.
В комплекті:
Для відімкнення електромеханічного замка за допомогою відеодомофона без використання окремого блоку живлення до замка рекомендуємо використовувати БКЗ – блок керування живленням, який слід придбати окремо.
Застосування
Цей комплект є повноцінним рішенням для організації контролю доступу на одній точці проходу: вхідні двері в квартиру, приватний будинок або невеликий офіс. Він дозволяє візуально ідентифікувати відвідувачів та дистанційно керувати замком, забезпечуючи базовий рівень безпеки та зручності. Універсальний замок підходить для встановлення на будь-які типи дверей, як всередині, так і ззовні.
Відеодомофон Light Vision AMSTERDAM FHD Grey
Відеодомофон Light Vision AMSTERDAM FHD з IPS-дисплеєм 7 дюймів, керування за допомогою сенсорних та механічних кнопок, підключення двох панелей виклику і двох камер AHD/TVI/CVI/CVBS з роздільною здатністю 1080P/720P/960H, запис відео/фото з 4 каналів, детекція руху, адресний інтерком на 6 домофонів.
Ключові властивості
Відеопанель Light Vision RIO FHD Grey
Панель виклику Light Vision RIO FHD на 1 абонента, з роздільною здатністю камери 2 Мп, підтримкою стандартів відеосигналу CVBS/AHD.
Ключові властивості
Особливості встановлення
Рекомендована висота встановлення панелі виклику – 1.5-1.6 м. Уникайте потрапляння на панель прямого сонячного світла, проливного дощу.
Замок електромеханічний Trinix TRX Fass Steel
Замок електромеханічний Trinix TRX Fass Steel з нержавіючої сталі, універсальний, для всіх типів дверей, живлення 12 В, 5 ключів у комплекті.
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Накладної |
| Кількість абонентів | 1 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Стан | Новий |
| Камера | |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 5 м |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Особливості | Комплект із замком, Комплект з електромеханічним замком |
| Матеріал корпусу | Метал, Нержавіюча сталь, Пластик |
| Тип пристрою | Відеодомофон+панель виклику |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Дисплей | IPS |
| Розміри | 133 / 48 / 21 мм, 160 / 105 / 55 мм, 175 / 115 / 20 мм |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Особливості моделі | MP3 мелодії, фоторамка, автовідповідач, режим «не турбувати» |
| Відімкнення замка | NO/NC |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів |
| Тип керування | Механічні кнопки, Сенсорні кнопки |
| Відчинення воріт | Да |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Кути огляду | 110° |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Комплект відеодомофона Light Vision з електрозамком»