









8 081 ₴
Комплект відеодомофона Light Vision — сучасне комплексне рішення для контролю доступу і безпеки приватного будинку, котеджу чи офісу. Поєднує зручність використання, високу якість зображення та надійність усіх компонентів.
Склад комплекту
Відеодомофон Light Vision AMSTERDAM FHD
Відеопанель 2Mp Light Vision RIO FHD Grey
MHD‑відеокамера 2Mp Light Vision VLC‑1192WFM
Переваги комплекту
Ідеально підходить для
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Накладної |
| Кількість абонентів | 1 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Стан | Новий |
| Камера | |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 5 м |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Особливості | Комплект з камерою |
| Живлення | DC 12 В / AC 220 В |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Тип пристрою | Відеодомофон+панель виклику |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Дисплей | IPS |
| Розміри | 133 / 48 / 21 мм, 175 / 115 / 20 мм, 325 / 100 / 90 мм |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Особливості моделі | MP3 мелодії, фоторамка, автовідповідач, режим «не турбувати» |
| Відімкнення замка | NO/NC |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів |
| Тип керування | Механічні кнопки, Сенсорні кнопки |
| Відчинення воріт | Да |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Кути огляду | 110° |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Комплект відеодомофона Light Vision з відеокамерою»