









8 470 ₴
Комплект відеодомофона Light Vision, що складається з відеодомофона 7" AMSTERDAM FHD Black, відеопанелі 2Mp RIO FHD (RF) White та додаткової 2Mp MHD-відеокамери VLC-1192WFM Graphite – це розширене рішення для візуального контролю. Такий набір дозволяє не тільки бачити відвідувача біля входу, але й вести спостереження за додатковою зоною, наприклад, за парковкою, коридором або заднім двором. Відеопанель з вбудованим зчитувачем Mifare забезпечує зручний доступ для персоналу, а додаткова камера значно підвищує загальний рівень безпеки об'єкта.
В комплекті:
Застосування
Цей комплект є універсальним рішенням для організації контролю доступу та відеоспостереження в офісах, приватних будинках, на складах. Завдяки додатковій камері можна контролювати не лише вхідну групу, а й додаткові зони: парковку, коридор, задній двір або будь-яку іншу важливу ділянку. Всепогодна камера з ІЧ-підсвічуванням забезпечує якісне зображення вдень та вночі, що робить систему безпеки більш повною та надійною.
Відеодомофон Light Vision AMSTERDAM FHD
Відеодомофон Light Vision AMSTERDAM FHD з IPS-дисплеєм 7 дюймів, керування за допомогою сенсорних та механічних кнопок, підключення двох панелей виклику і двох камер AHD/TVI/CVI/CVBS з роздільною здатністю 1080P/720P/960H, запис відео/фото з 4 каналів, детекція руху, адресний інтерком на 6 домофонів.
Ключові властивості
Відеопанель Light Vision RIO FHD (RF) White
Панель виклику Light Vision RIO FHD (RF) White на 1 абонента з вбудованим зчитувачем Mifare на 200 карт/брелоків, з роздільною здатністю камери 2 Мп, підтримкою стандартів відеосигналу CVBS/AHD.
Ключові властивості
Особливості встановлення
Рекомендована висота встановлення панелі виклику – 1.5-1.6 м. Уникайте потрапляння на панель прямого сонячного світла, проливного дощу.
MHD-відеокамера Light Vision VLC-1192WFM Graphite
MHD-відеокамера Light Vision VLC-1192WFM Graphite для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю Full HD 2 Мп і варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 40 м. Металевий антивандальний корпус, клас захисту IP66.
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Накладної |
| Кількість абонентів | 1 |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Особливості | Комплект з камерою |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Тип пристрою | Відеодомофон+панель виклику |
| Діагональ екрану | 7" |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дисплей | IPS |
| Розміри | 133 / 48 / 21 мм, 175 / 115 / 20 мм, 325 / 100 / 90 мм |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Особливості моделі | MP3-мелодії, Автовідповідач, Куточок для повороту на 30° і козирок в комплекті, Режим «Не турбувати», Фоторамка |
| Відімкнення замка | Реле NO/NC |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів |
| Тип керування | Механічні кнопки, Сенсорні кнопки |
| Відчинення воріт | Да |
| all_items_salable | 1 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Зчитувач | Mifare |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Кути огляду | 110° |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Комплект відеодомофона Light Vision з відеокамерою»