



361 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 800 мА·год |
| Вага | 40 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Білий, Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Номінальна напруга | 9 В |
| Робоча температура | -40 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 48.5 / 26.5 / 17.5 мм |
| Тип пристрою | Батарея |
| Хімічний склад | Літій (LiMnO2) |
| Основні | |
| Типорозмір | CR |