


8 580 ₴
Джерело безперебійного живлення BBGP-220/20Pro, offline (резервне) потужністю 2000VA/1200W із 2 вбудованими акумуляторами 9Ah AGM, з РК-дисплеєм. Форма вихідної напруги: апроксимована ступінчаста синусоїда.
Бренд: Full Energy
Де застосовується ДБЖ
BBGP-220/20Pro призначене для захисту від основних неполадок з електроживленням: перевантаження, понижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі і застосовується в якості джерела безперебійного живлення для обладнання:
Функціональні особливості
Технічні характеристики BBGP-220/20Pro
Час роботи з навантаженням 100Вт від акумулятора (враховуючи, що 100Вт навантаження вибрано з розрахунку 4 відеокамери і реєстратор, в тому числі аналоговий, PoE або з зовнішнім PoE комутатором): до 75 хвилин
| % навантаження (за індикатором) | 25 | 50 | 75 | 100 |
| Час роботи від акумулятора, макс. хвилин | 20 | 5 | 3 | 0 |
Зверніть, будь ласка, увагу на умови експлуатації та гарантійне обслуговування акумуляторної батареї.
Увага!
Гарантія не розповсюджується на втрату ємності АКБ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Висота | 195 мм |
| Вага | 13.1 кг |
| Основні атрибути | |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1/1 |
| Величина стабілізації вихідної напруги при роботі від мережі | 220 |
| Точність вихідної напруги | ±10% |
| Частота вихідної напруги при роботі від АКБ, Гц | 50±1 |
| Напруга в ланцюзі постійного струму, В | 24 |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Ємність вбудованої АКБ | 2 шт. x 9 |
| Напруга акумулятора, В | 24 |
| Вихідні роз'єми | 4 х Schuko |
| Вбудований екран | є |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +40 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Автономне ДБЖ Full Energy BBGP-220/20Pro 2000ВА / 1200Вт offline з РК-дисплеєм»