



71 514 ₴
Однофазний гібридний інвертор Deye SUN-08K-SG01LP1-EU WiFi (8 kW, 1 фаза, 2 MPPT, LV) на 8 кВт має два незалежні MPPT-трекери, підтримує роботу з акумуляторами низької напруги LV (40-60 В), оснащений Wi-Fi модулем. Може працювати в автономному (від акумуляторів) та мережевому режимах, дозволяє підключати вашу сонячну станцію до державної програми "Зелений тариф".
Призначення
Однофазний гібридний інвертор SUN-08K-SG01LP1-EU WiFi призначений для підтримки стабільного електропостачання та максимальної економії електроенергії з використанням сонячних панелей. З його допомогою можна не тільки організувати резервне або повне енергозабезпечення об'єкта, але й повернути вкладені кошти завдяки можливості віддачі електроенергії до мережі за зеленим тарифом.
Підключення акумуляторів дозволяє організувати резервування живлення, при цьому інвертор синхронізує роботу з акумуляторним блоком, використовуючи вбудовані порти CAN/RS485. Інвертор вміє заряджати АКБ за розкладом, для досягнення оптимального режиму заряджання та розрядки доступні налаштування 6 періодів.
Інвертор оснащений входом для підключення дизельного генератора. Це забезпечує додаткову гнучкість та надійність вашої енергетичної системи, дозволяючи вам мати резервне джерело енергії за потреби.
Інвертор підтримує керування піковими навантаженнями, а також здатний витримувати короткочасні навантаження до 200% протягом 10 секунд, що робить його надійним вибором для забезпечення стабільного та ефективного енергопостачання вашого будинку.
Переваги Deye SUN-08K-SG01LP1-EU WiFi
Особливості Deye SUN-5K-SG03LP1-EU
Характеристики Deye SUN-08K-SG01LP1-EU WiFi
Вхід/вихід АКБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 233 мм |
| Вага | 30 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | інвертор |
| Потужність, Вт | 8000 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1/1 |
| Частота ДБЖ, Гц | 45~55 (50) / 55~65 (60) |
| Величина стабілізації вихідної напруги при роботі від мережі | 220 |
| Перевантажувальна здатність | 200% 10 с |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга акумулятора, В | 40-60 |
| Струм зарядки, А | 190 |
| Вбудований екран | є |
| Додаткові опції | Wi-Fi |
| Робоча температура, °C | -40 ~ +60 |