



827 ₴
Контролер із вбудованим зчитувачем карт і брелоків стандарту EM-Marine.
Бренд: ATIS.
Призначення
Контролер-зчитувач ACPR-08 EM (white) використовується в системах контролю і керування доступом. Пристрій здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелоку, браслету і завдяки вбудованому контролеру здійснювати контроль доступу в приміщення.
Особливості
Технічні характеристики
Монтаж пристрою
Контролер-зчитувач ACPR-08 EM (white) монтується на рівній поверхні. Висота встановлення, а також розміщення пристрою повинні забезпечувати легкий і безперешкодний доступ карт і брелоків до пристрою.
Зверніть увагу!
Для роботи з механічними та магнітними замками необхідно використовувати додаткове комутаційне реле, наприклад BS-1
Корпус
Корпус контролера-зчитувача ACPR-08 EM (white) виконаний з міцного пластику. Клас захисту IP54 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу, а також стійкість до перепадів температур (-20°C ~ +50°C).
Білий колір робить встановлення цього пристрою практично непомітним і підійде під будь-який екстер'єр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Контролер |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Інтерфейс | Провідний |
| Протокол зв'язку | Wiegand |
| Кількість точок проходу | 1 |
| Max кількість ідентифікаторів | 10000 |
| Тип контролера | автономний |
| Тип карт/брелоків | EM-Marine 125 кГц |
| Живлення | DC 9-15V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 9-15 В |
| Струм споживання, мА | 50 |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Загальні | |
| Живлення в режимі очікування | 50 мА |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 15 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |