


18 876 ₴
Біометричний термінал розпізнавання облич зі зчитувачем карт EM-Marine з Wi-Fi та функцією домофонії ZSmart ZKTeco SpeedFace-V5L. Термінал на ОС Linux.
За замовчуванням, застосунок для смартфона ZSmart приймає виклих з біометричного терміналу.
Опціонально: виклик з біометричного терміналу на комп'ютер (VMS) - ця функція вмикається по запиту до технічної підтримки.
Бренд: ZKTeco
Функціональні особливості
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Висота | 22 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип контролера | автономний |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта, геометрія обличчя |
| Зчитувач карт | EM-Marine (вбудований) |
| Тип карт/брелоків | EM-Marine 125 кГц |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet, RS232, RS485, USB, Wi-Fi, Wiegand |
| Пам'ять користувачів | 10000 |
| Пам'ять шаблонів облич | 6000 |
| Пам'ять RFID карт | 10000 |
| Пам'ять журналу подій | 200000 |
| Програмне забезпечення | ZKBioAccess IVS |
| Вбудований екран | є |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +45 |
| Живлення | DC 12V |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Біометричний термінал розпізнавання облич зі зчитувачем карт EM-Marine з Wi-Fi та функцією домофонії ZSmart ZKTeco SpeedFace-V5L»