






12 584 ₴
Біометричний термінал контролю доступу ZKTeco SenseFace 4A [FP][ID] підтримує ідентифікацію по геометрії обличчя, відбитку пальця, карті EM-Marine та паролю. Оснащений сенсорним екраном, може працювати як відеодомофон, забезпечує швидку ідентифікацію та зберігання до 8000 шаблонів користувачів.
Термінал сумісний із програмами контролю доступу та обліку робочого часу, підтримує протоколи AC push та TA push для автоматичної передачі даних, а також фірмовий протокол BEST для інтеграції з хмарним сервісом ZKBio Zlink.
Функціональні особливості
Технічні характеристики SenseFace 4A [FP][ID]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 84.5 мм |
| Висота | 21.65 мм |
| Вага | 0.264 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта, відбиток пальця, геометрія обличчя, код |
| Зчитувач карт | EM-Marine (вбудований) |
| Тип карт/брелоків | EM-Marine 125 кГц |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet, RS485, USB, Wiegand |
| Тип контролера | автономний |
| Пам'ять користувачів | 8000 |
| Пам'ять шаблонів облич | 6000 |
| Пам'ять шаблонів відбитків пальців | 8000 |
| Пам'ять RFID карт | 8000 |
| Пам'ять журналу подій | 200000 |
| Вбудований екран | є |
| Живлення | DC 12V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Струм споживання, мА | 3000 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Робоча температура, °C | -5 ~ +45 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Біометричний термінал ZKTeco SenseFace 4A розпізнавання облич та відбитків пальців зі зчитувачем карт EM-Marine»