









45 690 ₴
SpeedFace-V5L (TI) (FP) (MF) - термінал з тепловізорною камерою, що відображає зображення на екрані, і спеціалізованим процесором ZKTeco для розпізнавання облич і новітньої технології комп'ютерного зору. Підтримує розпізнавання облич, долонь і відбитків пальців.
Бренд: ZKTeco
Особливості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Висота | 24 мм |
| Вага | 0.715 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип ідентифікатора | відбиток долоні, відбиток пальця, геометрія обличчя |
| Зчитувач карт | Mifare (вбудований) |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet, RS485, Wiegand |
| Тип контролера | автономний |
| Пам'ять шаблонів облич | 6000 |
| Пам'ять шаблонів долоні | 3000 |
| Пам'ять шаблонів відбитків пальців | 6000 |
| Пам'ять журналу подій | 200000 |
| Програмне забезпечення | ZKBioAccess IVS |
| Вбудований екран | є |
| Функціональні особливості | вимірювання температури, облік робочого часу, ідентифікація обличчя у масці / без маски |
| Живлення | DC 12V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Робоча температура, °C | -20 ~ +35 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Біометричний термінал розпізнавання облич, долоней і відбитків пальців ZKTeco SpeedFace-V5L (TI) (FP) (MF)»