





5 878 ₴
Trinix TRL-5403BTF – біометричний автономний електрозамок з підтримкою Bluetooth, з доступом за відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, ключем, через застосунок TTLock та TTHotel. Підтримка до 100 користувачів за відбитком пальця, 100 за карткою доступу, 200 за паролем. Універсальне встановлення на правобічні або лівобічні двері.
Застосування
Біометричний замок TRL-5403BTF використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Ідеально підійде для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер відбитків забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
Особливості встановлення
Встановлюється на готові правобічні або лівобічні металеві або дерев'яні двері врізним способом монтажу. Товщина дверей повинна становити від 35 до 55 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Застосування | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Вага | 2.6 кг |
| Живлення | Батарея AA — 4 шт. |
| Колір | Срібний |
| Інтерфейси | micro USB |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Тип пристрою | Замок біометричний |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 355 / 75 / 22 мм, серцевина 24-240 6068 |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Підтримка мобільного застосунку | TTHotel, TTLock |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Bluetooth | Да |
| Монтаж | Врізний |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Індикація | Да |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код |
| Пам'ять карт / подій | 100 карт |
| Пам'ять кодів | 200 |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Товщина дверей | 35-55 мм |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Звукова індикація | Да |
| Пам'ять відбитків пальця | 100 |
| Сканер відбитка пальця | Да |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Замок біометричний автономний Trinix TRL-5403BTF Silver з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare»