








716 ₴
Радіокерований одноканальний контролер. Призначений для систем контролю доступу для управління електроприладами, замками. Завдяки акуратному і маленькому корпусу пристрій можна встановити де завгодно, не порушуючи інтер'єр.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 90 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 12 мА |
| Ширина | 42 мм |
| Додаткові | |
| Можливість самостійного кодування | Так |
| Управління автоматизованими огородженнями | 1 шт. |
| Управління ел. замками | 1 шт. |
| Управління ел. клямками | 1 шт. |
| Основні атрибути | |
| Індикація | Світлова |
| Кількість точок проходу | 1 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип пристрою | Контролер |
| Рівні доступу | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відкриття пристрою | Радіобалець |