

970 ₴
Оповіщувач світлозвуковий "Тортила" - популярний і широко застосовуваний оповіщувач в ОПС і СОУЕ 2-5 типів. Різні інформаційні написи дозволяють використовувати оповіщувач в системах попередження спеціального призначення, в тому числі і газової сигналізації.
Світлозвуковий оповіщувач виконаний в пластмасовому корпусі, має в складі плату генератора, пьезокерамічний випромінювач і ультраяскраві світлодіоди. Забезпечує гучний звуковий і яскравий переривчастий світловий сигнали.
В основі має два кабельних вводи ( «ВХІД / ВИХІД») для можливості монтажу декількох оповіщувачів в лінію. Зручний в монтажі і при обслуговуванні. Інформаційні написи виготовляються індивідуально під замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Гучність звукового сигналу на відстані 1 м | 100 дБ |
| Тип встановлення | У приміщенні |
| Інтерфейс | Провідний |
| Тип оповіщувача | Світло-звуковий |
| Живлення | DC 12V |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Напруга | 12 В |
| Живлення в режимі очікування | 60 мА |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Висота | 52 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |