







49 078 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Для всього будинку, Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для побутової техніки, Для роутерів, Для холодильників |
| Вага | 23.6 кг |
| Особливості | LED-дисплей, З портом на 12 В, Режим ДБЖ, Швідка заряджання |
| Ємність | 2048 Втг |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Серія | OUKITEL BP2000 |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість циклів | 3500 |
| Розміри | 480 / 296 / 322 мм |
| Потужність пікова (короткочасна) | 4000 Вт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Підтримка мобільного застосунку | Wonderfree |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/3А, 1 порт GX16 4Pin 24В/10А 240 Вт |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 15 |
| Порти USB | USB-A: 2 порти макс.потужністю 12 Вт кожен, 2 порти 18 Вт QC3.0; USB Type-C: 2 порти PD-вихід 100 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 5 портів 200-240 В 2200 Вт |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача, Розетка 220 B |
| Вихід USB-A | 2 порти 12 Вт (5В/2.4А), 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А) |
| Вихід USB-C | 2 порти PD 100 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А) |
| Вхід для сонячної панелі | 12-120В/15А з макс. потужністю 1000 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12В/8А, 24В/10А |
| Країна виробник товару | Китай |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Портативна зарядна станція OUKITEL BP2000E (2048 Вт·год / 2200 Вт) (42-00100)»