


25 168 ₴
Бездротовий термінал обліку робочого часу та контролю доступу ZKTeco Horus E2-QR з функціями ідентифікації користувача по обличчю, QR-коду, RFID карті. Забезпечує надійне підключення завдяки двочастотному Wi-Fi та 4G LTE, працює на базі ОС Android.
Особливості
Функції
Термінал оснащений широким набором стандартних функцій: автоматична передача даних (ADMS), фотофіксація при ідентифікації та подіях, захист від повторного проходу (Anti-Passback), запит записів з історії відвідувань (Record Query), підтримка розкладів свят, розклад звукових сигналів (Schedule Bell), сигнал тривоги при розтині корпусу, автоматичне перемикання режимів, введення даних із клавіатури T9.
Характеристики
Аутентифікація
Апаратна частина
Інтерфейси та комунікація
Загальні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 216 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 19.5 мм |
| Вага | 0.46 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип ідентифікатора | QR-код, безконтактна карта, геометрія обличчя, код |
| Зчитувач карт | EM-Marine / Mifare (вбудований) |
| Тип карт/брелоків | EM-Marine 125 кГц, Mifare 13.56 МГц |
| Інтерфейси зв'язку | Bluetooth, Ethernet, LTE, RS485, Wi-Fi, Wiegand |
| Тип контролера | автономний, мережевий |
| Пам'ять користувачів | 50000 |
| Пам'ять шаблонів облич | 20000 |
| Пам'ять RFID карт | 50000 |
| Пам'ять журналу подій | 200000 |
| Програмне забезпечення | ZKBio CVAccess, ZKBio Time, ZKBio Zexus |
| Вбудований екран | є |
| Функціональні особливості | контроль доступу, облік робочого часу |
| Живлення | DC 12V |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +45 |