






2 745 ₴
Trinix TRL-5101F Black L/R – біометричний автономний електрозамок з доступом за відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, ключем. Встановлення на лівобічні / правобічні двері товщиною 35-55 мм.
Застосування
Біометричний замок TRL-5101F використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Підходить для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер відбитків забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
Особливості встановлення
Встановлюється на готові лівобічні / правобічні, металеві, пластикові або дерев'яні двері товщиною 35-55 мм, врізним способом монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Застосування | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Живлення | Батарея AA — 4 шт. |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Тип пристрою | Замок біометричний |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 280 / 66.5 мм |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Струм споживання | 300 мА |
| Монтаж | Врізний |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Індикація | Да |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Карта, Ключ, Код |
| Пам'ять карт / подій | 200 карт |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Товщина дверей | 35-55 мм |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Звукова індикація | Да |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Країна виробник товару | Китай |
| Пам'ять користувачів | 300 |