









9 428 ₴
Trinix TRL-8803BTV – біометричний автономний електрозамок з підтримкою Bluetooth та Wi-Fi, з доступом за розпізнаванням обличчя, долоні, відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, через застосунок iCSee Home. Живлення від літієвого акумулятора ємністю 5000 мА·год.
Застосування
Біометричний замок TRL-8803BTV використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за розпізнаванням обличчя, долоні, відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Підходить для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер облич та відбитків пальців забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
Особливості встановлення
Встановлюється на лівобічні або правобічні металеві, пластикові або дерев'яні двері товщиною 40-120 мм, врізним способом монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Застосування | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Живлення | Літієва акумуляторна батарея 5000 мАг |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Тип пристрою | Замок біометричний |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | Передня панель 415/65 мм, задня панель 405/83 мм |
| Робоча температура | -10 °C ~ +70 °C |
| Підтримка мобільного застосунку | iCSee Home |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Wi-Fi | Так |
| Струм споживання | 150 мА |
| Bluetooth | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Індикація | Так |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Долонь, Застосунок, Карта, Ключ, Код, Обличчя |
| Пам'ять карт / подій | 100 карт |
| Пам'ять кодів | 100 |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Товщина дверей | 40-120 мм |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Пам'ять відбитків пальця | 100 |
| Сканер відбитка пальця | Так |
| Країна виробник товару | Китай |
| Пам'ять користувачів | 100 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Замок біометричний автономний Trinix TRL-8803BTV Black L/R з Bluetooth та Wi-Fi, розпізнаванням облич, долоней, зчитувачем»