









3 429 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дозвіл | 8 МП x2 |
| Живлення | DC 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 + 8 мм |
| Тип підсвітки | LED, ІЧ |
| Мікрофон | Да |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Розміри | 145 / 140 мм |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Відеокодек | H.265 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Підтримка мобільного застосунку | CamHipro |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) x2 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Динамік | Да |
| Кількість потоків | 2 |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Wi-Fi | Да |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Країна виробник товару | Китай |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху, Смарт трекінг |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «IP PTZ-відеокамера з WiFi 8Mp+8Mp Light Vision VLC-9284WI10Z/2C (Camhi Pro) f=3.6mm+8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном»