


4 663 ₴
Відеореєстратор TD-3008H1-8P-A1L від TVT Digital – це 8-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 8 Мр, з 8 PoE-портами. Підтримує функції інтелектуальної відеоаналітики такі як перетин лінії, вхід до регіону, зниклі/залишені предмети, скупчення людей, виявлення облич, класифікація людей/транспорту, метадані тощо.
Ключові властивості
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів | 8 |
| HDMI відеовихід | Так |
| Количество HDD | 1 |
| Підтримка PoE | Так |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 202 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 42.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | NDAA |
| Живлення | DC 48 В / 1.8 А |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Розміри | 202 / 202 / 42.5 мм |
| Відеокодек | H.264, H.265, H.265+, H.265S |
| Кількість користувачів онлайн | 64 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Живлення пристрою | DC 48 В |
| Можливі роздільні здатності запису | 2 Мп, 3 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 6 Мп, 8 Мп |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Кількість PoE-портів | 8 |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Класифікація людина/транспортний засіб, Метадані |
| HDMI-відеокамід | Так |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «IP-відеореєстратор 8-канальний 8Mp TVT TD-3008H1-8P-A1L (64-64) з 8 портами PoE»