



22 000 ₴
Циліндрична 2 Мп IP камера ZKTeco BL-852Q38A-LP з функцією розпізнавання номерних знаків транспортних засобів. Розпізнавання номерних знаків виконується у самій камері.
Функціональні особливості
Камера ZKTeco BL-852Q38A-LP використовує передову технологію комп'ютерного зору, щоб розпізнавати номерні знаки в реальному часі без потреби у зовнішніх базах даних. Завдяки вбудованому алгоритму, камера може точно фіксувати та порівнювати номери із шаблонами, які зберігаються в її базі. Також камера дозволяє надсилати тривожні повідомлення про події з білого та чорного списків.
Технічні характеристики
Параметри камери
Параметри відео
Відеоаналітика IVA
Розпізнавання облич / Перетин лінії / Проникнення / Залишений об'єкт / Втрата відео / Підрахунок / Зміна сцени / Виявлення аудіо / Виявлення пожежі / VQD
Інтерфейси
Загальні параметри
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | камера для розпізнавання автономерів |
| Потужність споживання, Вт | 3 |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Трансфокальний |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Додаткове джерело живлення | PoE |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 76 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «IP-камера 2 Мп ZKTeco BL-852Q38A-LP з розпізнаванням автономерів»