









8 034 ₴
Біометричний термінал обліку робочого часу ZKTeco SF300 [ID] (ZLM60) black підтримує ідентифікацію по відбитку пальця, безконтактній карті Em-Marine, паролю. Може працювати в автономному або мережевому режимі.
Бренд: ZKTeco
Функціональні особливості
Технічні характеристики ZKTeco SF300 [ID]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 32 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип ідентифікатора | ID с паролем, безконтактна карта, відбиток пальця |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet, USB, Wiegand |
| Тип контролера | автономний, мережевий |
| Пам'ять шаблонів відбитків пальців | 1500 |
| Пам'ять RFID карт | 5000 |
| Пам'ять журналу подій | 80000 |
| Програмне забезпечення | ZKAccess 3.5 |
| Вбудований екран | є |
| Функціональні особливості | облік робочого часу |
| Живлення | DC 12V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +45 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Біометричний термінал обліку робочого часу ZKTeco SF300 (ZLM60) black»