



124 995 ₴
112 495,50 ₴
Інтерактивна каса самообслуговування INTBOARD SERVE PAY 21.5" – це автоматичний пристрій, який дозволяє клієнтам самим оплачувати товари, без допомоги працівників магазину або кафе. Вона спрощує процес оплати та є чудовою заміною звичайним касам у магазинах.
Функціональні переваги INTBOARD SERVE PAY 21.5"
Каса самообслуговування INTBOARD SERVE PAY 21.5" оснащена широкоформатним екраном з діагоналлю 21.5 дюйм та роздільною здатністю FULL HD. У моделі використовується ємнісна сенсорна панель з ресурсом натискань 10 млн в одну точку екрана та підтримкою режиму мультитач.
Технічні характеристики INTBOARD SERVE PAY 21.5"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Операційна система | Windows |
| Тип пристрою | інтерактивна каса |
| Єкран, дюйм | 21.5 |
| Роздільна здатність екрану, пікселі | 1920х1080 |
| Процесор | Intel Core i5-8400 |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Динаміки | 5 Вт |
| Інтерфейси (порти) | RJ-45, 2 x USB 2.0 |
| Ємність накопичувача | 256 ГБ |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 220~250 В |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +50 |