
14 495 ₴
13 045,50 ₴
Підлогова мобільна стійка для інтерактивних панелей INTBOARD діагоналлю від 65" до 86". Обладнана поворотними коліщатками для зручності переміщення (оснащені стопором) та полицею для зберігання аксесуарів.
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | USB |
| Тип пристрою | монтажний аксесуар |
| Розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 1610 мм |
| Висота | 650 мм |
| Вага | 30 кг |
| Діагональ екрану (дюйм) | 65" |