



79 995 ₴
71 995,50 ₴
Інтерактивний моноблок INTBOARD 43" з екраном 1920x1080 та сенсорною технологією мультитач, призначений для конференц-дзвінків, презентацій, навчальних сесій та відтворення мультимедійних файлів.
Інтерактивний моноблок працює на ОС Android 11 з 4 ГБ оперативної пам'яті та 64 ГБ постійної пам'яті. Підтримка Wi-Fi забезпечує бездротове з'єднання для обміну контентом та передачі даних.
Що таке інтерактивний моноблок
Інтерактивний моноблок — багатофункціональний мультимедійний пристрій із сенсорним керуванням. Основні компоненти: сенсорний екран та обчислювальний блок (комп'ютер). Може використовуватись для бізнесу під час проведення нарад, конференцій, тренінгів; для навчання – семінари, лекції, інтерактивні заняття, онлайн-навчання; як маркетинговий інструмент для презентацій, віддаленого керування контентом, проведення рекламних кампаній.
Функціональні переваги інтерактивного моноблока INTBOARD
Технічні характеристики моноблока INTBOARD 43"
Дисплей
Обчислювальний модуль
Інтерфейси
Загальні параметри
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Операційна система | Android |
| Єкран, дюйм | 43 |
| Тип сенсора | infrared / 10 touch points |
| Процесор | ARM 4-core |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 11 |
| Динаміки | 2х3 Вт |
| Інтерфейси (порти) | RJ-45, навушники, HDMI, USB 2.0 |
| Ємність накопичувача | 64 ГБ |
| Тип пристрою | інтерактивний моноблок |
| Розміри | |
| Довжина | 1014.2 мм |
| Ширина | 602.4 мм |
| Висота | 76.4 мм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Вага | 27 кг |