





138 970 ₴
125 073 ₴
Інтерактивна панель INTBOARD GT75CF W з екраном 75" (3840x2160) та сенсорною технологією мультитач, призначена для конференц-дзвінків, презентацій, навчальних сесій та відтворення мультимедійних файлів.
Інтерактивна панель працює на ОС Android 13 з 4 ГБ оперативної пам'яті та 32 ГБ постійної пам'яті, оснащена багатьма інтерфейсами для взаємодії з різними периферійними пристроями. Підтримка бездротового зв'язку (Wi-Fi 2.4/5 ГГц, Bluetooth) забезпечує швидке, стабільне з'єднання для безперешкодного обміну контентом та передачі даних.
Що таке інтерактивна панель
Інтерактивна панель — багатофункціональний мультимедійний пристрій із сенсорним керуванням. Основні компоненти: великий сенсорний екран з високою роздільною здатністю, обчислювальний блок (комп'ютер), аудіо система та набір інтерфейсів. Може використовуватись для бізнесу під час проведення нарад, конференцій, тренінгів; для навчання – семінари, лекції, інтерактивні заняття, онлайн-навчання; як маркетинговий інструмент для презентацій, віддаленого керування контентом, проведення рекламних кампаній тощо.
Функціональні переваги інтерактивної панелі INTBOARD GT75CF
Технічні характеристики 75" INTBOARD GT75CF W
Дисплей
Android система
Мультимедіа
Інтерфейси
Загальні параметри
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Інтерактивний дисплей |
| Операційна система | Android |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип сенсора | інфрачервоний / 40 точок дотику |
| Процесор | ARM 4-core Cortex-A55 |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 13 |
| Динаміки | 2 x 15 Вт |
| Інтерфейси (порти) | RJ-45, RS232, навушники, аудіо/відео вхід, VGA, HDMI, USB 2.0, коаксіальний S/PDIF вихід |
| Ємність накопичувача | 32 ГБ |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 220 В |
| Розміри | |
| Довжина | 1692.1 мм |
| Ширина | 97.5 мм |
| Висота | 1021.9 мм |
| Діагональ екрану (дюйм) | 75" |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Вага | 51 кг |