



2 350 ₴
Гермет-1 - світлозвуковий оповіщувач, який призначений для використання в спеціальних умовах в запилених і вологих приміщеннях, а також зовні.
Особливості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Провідний |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 68 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип пристрою | сирена |
| Тип встановлення | внутрішнє, зовнішнє |
| Акустична потужність, дБ | 90 |
| Тип оповіщення | світлозвукове |
| Струм споживання, мА | 60 |
| Матеріал | метал |