









102 823 ₴
92 540,70 ₴
Prestigio MultiBoard (мультиборд) 75" Light Series Gen 5 — інтерактивна панель з екраном 75" (3840x2160) та сенсорною технологією мультитач, призначена для конференц-дзвінків, презентацій, навчальних сесій та відтворення мультимедійних файлів.
Інтерактивна панель працює на Android 13 з 8 ГБ оперативної пам'яті та 64 ГБ постійної пам'яті. Вбудовані динаміки та сабвуфер забезпечують унікальний звук для мультимедійних презентацій, уроків та відеодзвінків. Панель оснащена багатьма інтерфейсами виходу для взаємодії з різними периферійними пристроями. Підтримка бездротового зв'язку (Wi-Fi 6, Bluetooth) забезпечує швидке, стабільне з'єднання для безперешкодного обміну контентом та передачі даних.
Що таке мультиборд
Мультиборд, або інтерактивна панель — багатофункціональний мультимедійний пристрій UltraHD з сенсорним керуванням. Може використовуватися для бізнесу під час проведення нарад, конференцій, тренінгів; для навчання – семінари, лекції, інтерактивні заняття, онлайн-навчання; як маркетинговий інструмент для презентацій, дистанційного керування контентом, проведення рекламних кампаній.
Функціональні переваги інтерактивної панелі Prestigio
Технічні характеристики 75" Multiboard Light Series Gen 5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prestigio |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Інтерактивний дисплей |
| Операційна система | Android |
| Спосіб установки | Настінний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | USB |
| Роздільна здатність екрану, пікселі | 3840х2160@60Гц |
| Тип сенсора | інфрачервоний / 40 точок дотику |
| Процесор | ARM 4-core Cortex-A55 |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | Mali-G52 MP2 |
| Динаміки | 2 стерео динаміка |
| Мережеві специфікації | LAN 10/100/1000 Мбіт Ethernet, Bluetooth 5.1, Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Інтерфейси (порти) | RJ-45, RS232, DisplayPort, лінійний аудіовиход, лінійний аудіовхід, аудіо/відео вхід, HDMI, USB 3.0, USB 2.0, коаксіальний S/PDIF вихід |
| Ємність накопичувача | 64 ГБ |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 100-240 В |
| Розміри | |
| Довжина | 1716.5 мм |
| Ширина | 1032 мм |
| Висота | 87 мм |
| Діагональ екрану (дюйм) | 75" |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Вага | 52.5 кг |