



13 330 ₴
Біометричний термінал контролю доступу TVT TD-E2127 з розпізнаванням облич та зчитуванням карт Mifare 13.56 МГц. Вбудована камера з роздільною здатністю 2 Мп, світлодіодне та ІЧ-підсвічування. Дальність розпізнавання облич становить 0.3-1.5 м, дальність зчитування карт Mifare до 3 см. Підтримується декілька способів відімкнення підключеного електрозамка: за допомогою розпізнавання обличчя / зчитування карти / карта + розпізнавання обличчя тощо. Інтерфейс Wiegand, реле для підключення замка, вбудовані мікрофон і динамік, тривожний вхід і вихід, можливість підключення кнопки виходу.
Ключові властивості
Термінал підтримує декілька режимів відчинення дверей: картка, картка + пароль, картка + розпізнавання обличчя тощо.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Колір замку | Чорний |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 244.6 мм |
| Ширина | 120.4 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 0.52 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Особливості | NDAA |
| Тип пристрою | Біометричний термінал контролю доступу |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Вбудоване реле NO/NC | Да |
| Підключення | Дротове |
| Пам'ять облич | 10000 |
| Тип контролера | Автономний |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Дальність зчитування | 0.3-1.5 м – обличчя; 3 см — мапи |
| Біометрія | Обличчя |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Біометричний термінал контролю доступу 2MP TVT TD-E2127-IC з розпізнаванням облич і зчитувачем Mifare (77-00310)»