



79 823 ₴
Трифазний гібридний інвертор на 15 кВт з підтримкою високовольтних батарей 160-700В, підтримує трифазний незбалансований вихід, може працювати в автономному (від акумуляторів) та мережевому режимах, дозволяє підключати вашу сонячну станцію до державної програми "Зелений тариф".
Призначення
Трифазний гібридний інвертор Deye SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2 призначений для підтримки стабільного електропостачання та максимальної економії електроенергії з використанням сонячних панелей. З його допомогою можна не тільки організувати резервне або повне енергозабезпечення об'єкта, але й повернути вкладені кошти завдяки можливості віддачі електроенергії до мережі за зеленим тарифом.
Інвертор підтримує підключення високовольтних акумуляторних блоків 160-700В з шістьма періодами часу для їх заряджання та розряджання. Завдяки цьому можна налаштувати використання електроенергії відповідно до конкретних потреб та переваг, оптимізуючи стратегії управління енергоспоживанням.
Інвертор оснащений входом для підключення дизельного генератора. Це забезпечує додаткову гнучкість та надійність вашої енергетичної системи, дозволяючи вам мати резервне джерело енергії за потреби.
Інвертор підтримує керування піковими навантаженнями, а також здатний витримувати короткочасні навантаження до 150% протягом 10 секунд, що робить його надійним вибором для забезпечення стабільного та ефективного енергопостачання вашого будинку.
Переваги Deye SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2
Особливості Deye SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2
Характеристики Deye SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2
Вхід/вихід АКБ
Вхід PV (DC)
Вихід AC 220В
Загальні параметри
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 15000 Вт |
| Діапазон напруги, В | 420-850 |
| Частота ДБЖ, Гц | 50/60 |
| Величина стабілізації вихідної напруги при роботі від мережі | 220 / 380 |
| Перевантажувальна здатність | 150% 10 с |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга акумулятора, В | 160-700 |
| Струм зарядки, А | 37 |
| Вбудований екран | є |
| Матеріал | метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 408 мм |
| Ширина | 638 мм |
| Висота | 237 мм |
| Вага | 30.5 кг |