
6 098 ₴
Зчитувач ZKTeco QR500 Pro QR-кодів, а також карт і брелоків стандарту Mifare. Цей зчитувач підтримує панель inBio Pro і може бути сумісний із ZKBio CVSecurity, пропонуючи рішення для контролю доступу з динамічним QR-кодом
Бренд: ZKTeco.
Призначення
Зчитувач ZKTeco QR500 Pro застосовується в системах контролю. Прилад здатний зчитувати QR-код, а також індивидуальний код карти, брелока, браслета і передавати його контролеру.
Функціонал
Технічні характеристики
Монтаж пристрою
Зчитувач ZKTeco QR500 Pro монтується на рівній поверхні. Висота встановлення, а також розміщення пристрою повинні забезпечувати легкий і безперешкодний доступ карт і брелоків до пристрою.
Корпус
Корпус зчитувача ZKTeco QR500 Pro виконаний з міцного пластику. Чорний колір робить встановлення цього пристрою практично непомітним і підійде під будь-який екстер'єр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення | Врізний |
| Протокол зв'язку | RS-485, Wiegand |
| Тип підключення | дротове |
| Тип карт/брелоків | Mifare 13.56 МГц, QR-код |
| Дальність зчитування, см | QR-код – до 10, RFID карта – до 5 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 87.18 мм |
| Ширина | 87.18 мм |
| Висота | 45.22 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |