









4 268 ₴
Комплект відеодомофон ATIS AD-480MW та панель виклику BCOM BT-305HR Silver.
Складається з кольорового відеодомофона в білому корпусі з екраном 4 дюйми с сенсорними кнопками управління та кольорової панелі виклику сріблястого кольору з роздільною здатністю 800ТВЛ та накладним способом встановлення. До домофона можна підключити дві панелі виклику.ПРИЗНАЧЕННЯ КОМПЛЕКТУ
Комплект створений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу до квартири, приватного будинку, офісу чи іншого житлового чи робочого приміщення. Він дозволяє, перебуваючи всередині приміщення та без безпосереднього контакту, побачити, почути та переговорити з відвідувачем, а також при необхідності дистанційно відчинити йому двері, оснащені підключеним електричним замком.ХАРАКТЕРИСТИКИ
Відеодомофон ATIS AD-480MW
Відеопанель BCOM BT-305HR Silver
У комплекті відеодомофон ATIS AD-480MW та відеопанель BCOM BT-305HR Silver передбачено все для безпроблемної установки: монтажні аксесуари, з'єднувальні дроти та кронштейни для монтажу.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Накладної |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Монітор | TFT |
| Розмір монітора | 4 дюйм |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 19 мм |
| Вага | 270 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | відеодомофон+панель |
| Роздільна здатність екрану, пікселі | 480х272 |
| Тип керування | сенсорні кнопки |
| Стандарт відеосигналу | CVBS (PAL) |
| Кількість каналів домофона | 4 |
| Підключення панелей виклику/камер | 2 панелі + 2 камери |
| Зв'язок між пристроями | 4-х провідна |
| Детектор руху | на 1 канал |
| Функція інтеркома | є |
| Обсяг вбудованої пам'яті | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 32 ГБ |
| Додаткові функції домофона / панелі виклику | вбудоване реле для відкриття воріт |
| Блок живлення домофона | вбудований |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 100-240 В |
| Потужність споживання, Вт | 8 |
| Матеріал | пластик |
| Робоча температура, °C | +5 ~ +50 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комплект відеодомофона ATIS AD-480MW + BCOM BT-305HR Silver»