



797 ₴
Медіаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1550nm-20 км — це некерований гігабітний медіаконвертер із вбудованим оптичним модулем, призначений для з’єднання мереж на витій парі та оптоволокні.
Переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FoxGate |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 94 мм |
| Ширина | 70.5 мм |
| Висота | 26.5 мм |
| Вага | 39 г |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | медіаконвертер |
| Тип волокна | одномодовий |
| Живлення | DC 5.0V/1A |
| Напруга живлення / джерело живлення | зовнішній адаптер живлення 5В / 1A |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +50 |
| Гарантія, міс | 12 |