

238 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Сирена ATIS DS-S40 — це пристрій для звукового оповіщення та підвищення безпеки, призначений для використання в охоронних і сигнальних системах. Забезпечує потужний однотональний сигнал із високою гучністю, що добре чути навіть на великих відстанях.
Корпус виготовлений із ударостійкого та жаростійкого ABS-пластику, має захист від вологи, що дозволяє використовувати пристрій як у приміщенні, так і на вулиці.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип пристрою | сирена |
| Тип встановлення | внутрішнє, зовнішнє |
| Акустична потужність, дБ | 110 |
| Тип оповіщення | звукове |
| Потужність споживання, Вт | 20 |
| Матеріал | ABS-пластик |