

211 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Сирена ATIS DS-F8 — це світло-звуковий оповіщувач, призначений для використання в системах пожежної та охоронної сигналізації. Поєднує гучний звуковий сигнал та яскраву світлову індикацію, що забезпечує ефективне попередження про небезпеку.
Пристрій має компактні розміри та призначений для внутрішнього встановлення, працює від низької напруги, що робить його зручним для більшості систем безпеки.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Живлення | Мережа 12В |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 80 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип пристрою | сирена |
| Тип встановлення | внутрішнє |
| Акустична потужність, дБ | 100 |
| Тип оповіщення | світлозвукове |
| Напруга живлення / джерело живлення | 9-14 В |
| Струм споживання, мА | 150 |
| Потужність споживання, Вт | 2.1 |
| Матеріал | пластик |