

1 750 ₴
УА-2-12/24 "Вихід" - світловий вказівник виходу і напрямку руху.
Особливості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип встановлення | У приміщенні |
| Інтерфейс | Провідний |
| Тип пристрою | табло інформаційне |
| Тип оповіщення | світлове |
| Живлення | DC 9-27V |
| Напруга живлення / джерело живлення | 9-27 В |
| Струм споживання, мА | 40 |
| Матеріал | метал |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Висота | 208 мм |
| Вага | 1300 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |