



1 760 ₴
Переносний LED-прожектор FS11 з номінальною потужністю 40W і підтримкою 4 акумуляторів, що перезаряджаються 18650 (8000мАч).
Бренд: Superfire.
ЩО ТАКЕ LED-ПРОЖЕКТОР
LED-прожектор застосовується для освітлення як усередині, так і зовні приміщення. Завдяки світлодіодній матриці, встановленій у прожекторі, має нижче споживання струму, більший термін служби, стійкість до короткочасних перепадів напруги, а також перепадів температур порівняно з галогеновими.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ LED-ПРОЖЕКТОРА Superfire FS11
Superfire FS11 має світлову температуру 7000-8000K та яскравість 1100 люмен.
Переносний LED-прожектор має 4 режими освітлення: сильне світло / середнє світло / слабке світло / миготіння.
Корпус LED-прожектора FS11 виконаний з алюмінієвого сплаву та пластику. Клас захисту IP54 (система класифікації ступеня захисту оболонки електроустаткування), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від попадання пилу та вологи, а також стійкість до перепадів температур.
Невеликі габаритні розміри (220 x 165 x 265мм) та зручна ручка допоможуть переміщати прожектор.
Ця модель підтримує 4 акумулятори 18650 ємністю 8000 мАч. LED-прожектор FS11 може світити протягом 9-18 годин без заряджання. Час заряду акумулятора 10 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Superfire |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Потужність | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 8000K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Висота | 165 см |
| Ширина | 265 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | світлодіодний прожектор |
| Тип акумулятора | 18650 |
| Живлення | батарея 18650 - 4 шт. |
| Напруга живлення / джерело живлення | 4 х 18650 |
| Колір | жовтий |
| Матеріал | алюміній, ABS-пластик |
| Вага, г | 1020 |