


892 ₴
С-06С-220 - компактний светозвуковой оповіщувач, який призначений для подачі гучних звукових і яскравих світлових сигналів в системах ОПС і СОУЕ, а також у технологічних лініях і інших сферах.
Особливості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Звуковий тиск | 100 дБ |
| Тип оповіщувача | Світло-звуковий |
| Тип пристрою | сирена |
| Тип встановлення | внутрішнє, зовнішнє |
| Тип підключення | дротове |
| Живлення | AC 220V |
| Матеріал | пластик |
| Загальні | |
| Напруга | 220 В |
| Живлення в режимі очікування | 60 мА |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 96 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 100 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |