



2 820 ₴
Модуль забезпечує обмеження струму в шлейфах сигналізації з під'єднаними сповіщувачами в разі виникнення коротких замикань у шлейфах сигналізації з урахуванням ситуацій у ППКП "ТИРАС-П", коли струм або напруга не обмежуються внутрішньою схемою ППКП "ТИРАС-П".
Призначення:
Призначений для забезпечення пожежної охорони у вибухобезпечних приміщеннях і має маркування вибухозахисту ExibllC. Встановлюється зовні вибухонебезпечного приміщення.
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | модуль іскрозахисту |
| Струм короткого замикання, А | 0.13 |
| Сумісність | протипожежні системи TIRAS PRIME |
| Максимальна зовнішня індуктивність | 1 мГн |
| Максимальна зовнішня ємність | 0.1 мкФ |
| Матеріал | пластик |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Вага, г | 110 |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |