

405 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Настінний кронштейн для купольних міні-камер Hikvision серії DS-2CD21xx-I і DS-2CD25x2F-IS(W).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Матеріал | Пластик |
| Загальні | |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 182 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |