









21 225 ₴
20 163,75 ₴
Комутаційна шафа Trinix TRX-22U/600x600x1166 Black, розбірна, з дверцятами. Максимальне статичне навантаження 1000 кг. Шафа зачиняється на замок, ключі у комплекті. Габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 22U – 1166 мм.
Застосування
Комутаційні шафи призначені для захисту, організації та забезпечення надійної роботи серверного обладнання, а також систем відеонагляду. Вони забезпечують фізичну безпеку та ефективне керування кабельною інфраструктурою, а також обладнані вентиляційними отворами для підтримки оптимальних умов роботи.
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустима статичне навантаження | 1000 кг |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Робоча висота (U) | 22U |
| Вага | 49.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип пристрою | Шафа комутаційна |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 600 / 600 / 1166 мм |
| Товщина вертикальної монтажної рейки | 2.2 мм |
| Товщина монтажної балки | 1.7 мм |
| Товщина бічної панелі | 1 мм |
| Товщина передніх дверцят | 1.4 мм |
| Товщина задніх дверцят | 1.2 мм |
| Товщина рами | 1.2 мм |