






9 026 ₴
Комутаційна шафа Trinix TRX-18U/600x600x903 Black, розбірна, з дверцятами. Максимальне статичне навантаження 55 кг. Шафа зачиняється на замок, ключі у комплекті. Габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 18U – 903 мм.
Застосування
Комутаційні шафи призначені для захисту, організації та забезпечення надійної роботи серверного обладнання, а також систем відеонагляду. Вони забезпечують фізичну безпеку та ефективне керування кабельною інфраструктурою, а також обладнані вентиляційними отворами для підтримки оптимальних умов роботи.
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінний |
| Максимально допустима статичне навантаження | 55 кг |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Робоча висота (U) | 18U |
| Вага | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип пристрою | Шафа комутаційна |
| Розміри | 600 / 600 / 903 мм |
| Товщина вертикальної монтажної рейки | 1.7 мм |
| Товщина монтажної балки | 1 мм |
| Товщина бічної панелі | 0.8 мм |
| Товщина рами | 0.8 мм |