






1 584 ₴
Покажчик світлозвуковий шляхів евакуації та пожежної безпеки Trinix EVAC-02. Акустична потужність 80 дБ. Напруга живлення AC/DC 12-24 В, AC 190-240 В, споживана потужність 4 Вт. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 3.2 В/1500 мАг, час автономної роботи до 3 годин, час заряджання до 4 годин. Пристрій із класом захисту IP20. Інформаційні написи замовляються на вибір.
Застосування
Світлозвуковий покажчик широко використовується в системах пожежної сигналізації і призначений для позначення шляхів евакуації та сповіщення про небезпеку. Різні інформаційні написи дозволяють використовувати покажчик в системах попередження спеціального призначення.
Ключові властивості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Індикація | Світлова |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 0.78 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Живлення | AC 190-240 В, AC/DC 12-24 В, LiFePo4 акумуляторна батарея 3.2V/1500mAh |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик, Полікарбонат |
| Тип пристрою | Покажчик світлозвуковий |
| Робоча температура | +5 °C ~ +45 °C |
| Живлення пристрою | AC/DC 12-24 В, Акумуляторна батарея, AC 220 В |
| Клас захисту | IP20 |
| Максимальна гучність | 80 дБ |