









1 118 ₴
Оповіщувач світлозвуковий Trinix EVAC-01. Акустична потужність 80 дБ. Напруга живлення AC/DC 12-24 В, AC 190-240 В, споживана потужність 4.5 Вт. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 3.2 В/1500 мАг, час автономної роботи до 3 годин, час заряджання до 4 годин. Пристрій із класом захисту IP65, водонепроникний. Інформаційні написи замовляються на вибір.
Застосування
Світлозвуковий оповіщувач широко використовується в системах пожежної сигналізації і призначений для позначення шляхів евакуації та сповіщення про небезпеку. Різні інформаційні написи дозволяють використовувати оповіщувач в системах попередження спеціального призначення, в тому числі і газової сигналізації.
Ключові властивості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Звуковий тиск | 80 дБ |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Довжина | 351 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Висота | 76 мм |
| Вага | 0.65 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Живлення | AC 190-240 В, AC/DC 12-24 В, LiFePo4 акумуляторна батарея 3.2V/1500mAh |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик, Полікарбонат |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Робоча температура | +5 °C ~ +45 °C |
| Живлення пристрою | AC/DC 12-24 В, Акумуляторна батарея, AC 220 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Індикація | Да |