


14 036 ₴
Біометричний термінал контролю доступу TF1600 з вбудованим сканером відбитків пальців і зчитувачем карт EM-Marine. Застосовується для вирішення задач контролю доступу та обліку робочого часу і спеціально розроблений для роботи в жорстких вуличних умовах, з температурою експлуатації від -40 градусів. Маючи вбудований термістор, сканер відбитків пальців починає автоматично підігріватися при температурі навколишнього середовища нижче 0 градусів.
Бренд ZKTeco.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ TTF1600
КОМПЛЕКТАЦІЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 42 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта, відбиток пальця |
| Зчитувач карт | EM-Marine (вбудований) |
| Тип карт/брелоків | EM-Marine 125 кГц |
| Тип контролера | мережевий |
| Пам'ять шаблонів відбитків пальців | 3000 |
| Пам'ять RFID карт | 30000 |
| Пам'ять журналу подій | 100000 |
| Програмне забезпечення | ZKAccess 3.5 |
| Функціональні особливості | облік робочого часу |
| Живлення | DC 12V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Робоча температура, °C | -40 ~ +45 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Біометричний термінал ZKTeco TF1600»